Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toaletní vody Montalto Natura

28. 3. 2015

_vyrn_337edt_c_c.gifItálie, přírodní látky, rodinný podnik, to vše je kosmetická značka Montalto Natura. Toaletní vody značky Montalto Natura jsou bez umělých konzervantů, bez syntetických alergenů. Obsahují pouze přírodní ingredience. Alkohol v nich obsažený, je vyrobený z ovoce. Eshop Avere.cz je přímým dovozce této italské značky. A z jakých přírodních toaletních vod můžete vybírat?
Toaletní voda Lilie & Santal 50 ml

Jemná vůně lilie smíchaná s intenzivní vůní santalového dřeva potěší nejen srdce, ale i duši.

Pro ženu srdečnou, smyslnou a rozhodnou. Tato vůně symbolizuje krásu, plodnost a tantrickou spiritualitu, posilňuje  symbiózu extáze mezi láskou mystickou a fyzickou.

''Tuto toaletní vodu jsem vytvořil pro ženy smyslné a citlivé. Je vhodná taky pro všechny, které chtějí večer okouzlit svou přirozenou krásou.'' Giuseppe Montalto

Toaletní voda Ostružina & Malina 50 ml

Divoká vůně ostružiny se míchá s jemnou ovocnou vůní maliny.

Pro ženu, která má chuť si užít s nerozvážností  lehkosti, radosti a ženskosti. Vůně hravě potěší všechny smysly.

''Tuto toaletní vodu jsem vytvořil pro všechny dívky od 10 let… '' Giuseppe Montalto

Aplikovat několik kapek na vnitňí stranu zápěstí a za ušní lalůčky, kde se vůně zintenzivní prostřednictvím tělesné teploty a bude se jemné uvolňovat při každém pohybu.

Toaletní voda Kokos & Kakao 50 ml

Vůně kokosu a kakaa smíchané s vůní dřeva nám připomenou zážitky z dětství, jeho veselý smích a taky teplé tropické pláže a jemnost bílého písku.

Vůně pro ženu, která rozdává teplo a něhu a dokáže ocenit radosti života a krásu přítomného okamžiku. Pro ženu zářivou, srdečnou a něžnou, jejíž oči se usmívají.

''Tuto toaletní vodu jsem vytvořil, když jsem myslel na ženy všech věkových kategorií, které se milují bavit. Tato toaletní voda je hravá a potěší všechny smysly.'' Giuseppe Montalto

Toaletní voda Pomeranč & Lékořice 50 ml

Vůně pro ženu manažerku, velmí aktivní počas dne, která miluje energii ranního slunce obsaženou v pomeranči a půvab a sladkou sílu jemné lékořice.

''Tuto toaletní vodu jsem vytvořil pro všechny energické ženy, které jsou pořád v pohybu a jejich optimizmus a radost ze života jsou potěšením pro jejich okolí.'' Giuseppe Montalto

V létě je doporučeno stříkat toaletní vodu spíš na oblečení než na pokožku, aby se předešlo možnosti fotosenzibilizační reakce  (pigmentových skvrn).

Toaletní voda obsahuje alkohol destilovaný z ovoce.

Toaletní voda Narcis & Gardénie 50 ml

Květinová vůně narcisu s jemnou a přesto intenzivní vůní gardénie tvoří svádivou a smyslnou harmonii.

Vůně pro ženu jemné krásy, která svádí a okouzluje svou smyslností, tajemností a laskavou pozorností. Pro ženu, která miluje perly a večerní róby i pro milující matku.

''Tuto toaletní vodu jsem vytvořil pro všechny přirozeně elegantní ženy, které ztělesňují rafinovanost. Tato toaletní voda je zvláště vhodná pro ženy se světlou pletí a blond vlasy.'' Giuseppe Montalto

Toaletní voda Santal & Pačuli 50 ml

Pro muže nebo ženu, která umí dávat i brát žhavé objetí, obohacené neodolatelnou tantrickou smyslností, kde extáze spirituality  a fyzické lásky žijí v symbióze. Posilňuje základní čakru, uzemňuje. Vůně života.

Bez umělých konzervantů, bez syntetických alergenů. Přírodní ingredience. Toaletní voda obsahuje alkohol destilovaný z ovoce.

Složení: alcohol denat., aqua (water), parfum, pogostemon cablin oil, dipterocarpus turbinatus oil, cedrus atlantica bark oil, juniperus virginiana oil, santalum album (sandalwood) oil, guaiacum officinale wood oil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 15608
Měsíc: 348
Den: 14